Зберегти час 

Показати світ

Написати історію

"Мистецькі історії” було започатковано у 2011 році як спільний проект Національної радіокомпанії України та Національної телекомпанії України, що передбачав проведення циклу концертних вечорів, присвячених знаменним мистецьким датам та подіям України. Головними дійовими особами у ньому стали художні колективи та солісти Українського радіо. Ідея виявилась дуже привабливою і для їхніх партнерів, бо до концертів долучились солісти Національної опери України, інструменталісти-віртуози, студентські музичні колективи. Назва проекту означає, що "Мистецькі історії" стають сторінками культурного літопису країни, бо концерти відбуваються у вщерть заповненій глядачами залі, звучать у радіоефірі і записуються до Фонду Українського радіо, виходять на екрані Першого Національного телеканалу , залучаючи до творчого  процесу митців, слухачів і глядачів всієї України.

Протягом 2011-2012 років, в рамках співпраці з Національною радіокомпанією України було здійснено фотографування концертів спільного проекту НРКУ і 1-го Національного телеканалу "Мистецькі історії".

Як наслідок була розроблена і вироблена серія книг про художні колективи, що мають велику творчу біографію. Заслужений академічний симфонічний оркестр НРКУ та Оркестр народної та популярної музики були створені 1929 року, Академічний хор ім. П. Майбороди – у 1932, Великий дитячий хор заснований у 1980 році.

Художні колективи НРКУ належать до музичної еліти України. Вони утворюють об'єднання художніх колективів "Музика" при НРКУ, що дає можливість координувати їх спільну діяльність. Об'єднання є неповторним мистецьким комплексом, що має потужну матеріальну базу, зокрема одну з найкращих у Європі студію звукозапису. Художні колективи НРКУ працюють на штатній основі з великою кількістю співробітників: штат Заслуженого академічного симфонічного оркестрі НРКУ налічує 82 музиканти, у Академічному хорі ім. П. Майбороди - 55 артистів, в Оркестрі народної та популярної музики 34 музиканти, Великий дитячий хор НРКУ складається з 60 юних співаків. 


Фотографії: Юрій Прияцелюк. Дизайн, підготовка до друку: Юрій і Наталія Прияцелюк

з 17 ліпня 2015 року 

Новий телевізійний формат


Студія новин Першого Національного

Всі права захищені законом України. © Юрій Прияцелюк 2010

Вікористання матеріалів сайту в комерційних цілях можливо виключно з письмового дозволу.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, обов'язкове пряме, активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами і вказує на головну сторінку сайта http://photo.yudgyn.com

Design by Yun&Yuna Art Studio