Зберегти час 

Показати світ

Написати історію

Радіомарафон “Борітеся – поборете. Шевченко мобілізує”

Велика концертна студія Будинку звукозапису НРКУ. 9 березня 2015

9 березня, за ініціативою Міністерства культури України, відбувся марафон читання творів Тараса Шевченка з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря "Борітеся - поборете. Шевченко мобілізує". Як повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко, участь у багатогодинних "Мобілізаційних читаннях" взяли військові АТО, керівники держави, діячі культури, громадські активісти, волонтери та відомі українці.

Приймав захід Будинок звукозапису, а трансляція відбувалася в прямому ефірі "Радіо Культура" з включеннями на Першому каналі Національної радіокомпанії України.

"Мета марафону – показати, що Шевченко мобілізує на боротьбу за захист України. Коли його вірші читатимуть самі бійці АТО, це стане ще одним сигналом про незламність духу великого українського народу", - вважає В’ячеслав Кириленко.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у радіомарафоні "Шевченко мобілізує", прочитавши уривок з "Кавказу", який, на його думку, "дає впевненість у нашій праведній боротьбі.

Арсеній Яценюк зазнчив, що обрав саме ці рядки, наслідуючи активіста Євромайдану Сергія Нігояна, який під час “Революції Гідності” теж цитував цю поему. В уривку, який вибрав глава уряду, є такі слова:


Борітеся - поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!


До участі в радіомарафоні долучився й Президент України. Петро Порошенко зацитував вірш Кобзаря "Молитва". 

Глава держави високо оцінив ініціативу проведення цієї акції, до якої долучилися відомі українці, представники влади, громадськості, військові.

 

Всі права захищені законом України. © Юрій Прияцелюк 2010

Вікористання матеріалів сайту в комерційних цілях можливо виключно з письмового дозволу.

При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, обов'язкове пряме, активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами і вказує на головну сторінку сайта http://photo.yudgyn.com

Design by Yun&Yuna Art Studio